dr Paweł Rafałowicz

radca prawny
mediator

Jestem częścią wrocławskiej kancelarii prawnej THE VIEW. Prowadzę spory i mediacje z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego i medycznego. Chcę pomagać przede wszystkim lekarzom rodzinnym, aby skupili się na swojej pracy, a prawne zawiłości zostawili specjaliście.
[Więcej >>>]

Załóż gabinet lekarza rodzinnego

O mnie

Po pięciu latach pracy jako asystent sędziego we wrocławskich sądach powszechnych oraz po zdobyciu tytułu doktora nauk prawnych, doszedłem do wniosku, że mogę i chcę być bliżej drugiego człowieka niż miało to miejsce dotychczas.

Dlatego podjąłem decyzję o zostaniu radcą prawnym i mediatorem.

Swoją pracę chcę wykonywać rzetelnie i profesjonalnie. Chcę, aby osoba, która do mnie przychodzi, czuła, że jest w dobrych rękach.

Swoją misję spełniam od niedawna, bo od początku marca 2022 r. To właśnie wtedy zostałem częścią zespołu wrocławskiej kancelarii THE VIEW LAW FIRM – zespołu, który wierzy w te same wartości, co ja i stawia człowieka na pierwszym miejscu.

Specjalizuję się w prawie rodzinnym, spadkowym i medycznym. W tym zakresie zdobywałem doświadczenie zawodowe w sądach powszechnych oraz napisałem kilkanaście prac naukowych. Wiem, że dzięki posiadanej wiedzy i posiadanym kompetencjom w tych dziedzinach wesprę każdego, kto tego potrzebuje.

Nie tylko reprezentuję klientów przed sądami. Oprócz tego prowadzę mediacje, zarówno sądowe, jak i umowne. Wierzę, że rozmowa i wzajemne ustępstwa są najskuteczniejszą drogą do rozwiązywania sporów.

Swoją wiedzą i umiejętnościami dzielę się ze także studentami, dla których prowadzę wykłady i ćwiczenia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Poza tym szkolę innych w ramach Akademii Think&Make.

Na mój temat przeczytasz również tutaj i tutaj.

W razie pytań zapraszam Cię do kontaktu ze mną. Dane teleadresowe znajdziesz w zakładce Kontakt.

***